O mně

 Kdo jsem?

Žena, maminka, učitelka, tulák po hvězdách, duše romantická… Koukám na ten svět už kolikátý rok, a stále mne nepřestává překvapovat. Stále věřím, že dobro vždycky zvítězí. (I když mu to někdy trvá... )

 Co dělám?

Nyní pracuji jako učitelka v mateřské škole. K tomu lektoruji ekologické vzdělávací programy pro děti ze škol a školek. Z kroužků jsem si nechala už jen keramický.

 Co jsem studovala?

PdF MU, pedagogické minimum, PdF UTB ve Zlíně, obor sociální pedagogika, 2 studijní cykly ZUŠ obor výtvarný, různé kurzy v oblasti ekologické výchovy, kurzy zaměřené na osobní rozvoj.

 Proč kreslím?

Někdy kreslím, to vznikají grafiky. Někdy maluji, pak vzniknou obrazy. Nejčastěji používám olejové barvy. Svět i zážitky se mi ukládají v podobě obrazů. Je to můj způsob komunikace. A moc mě to baví...

 Co mám ráda?

Své blízké a přátele, dobré knihy, toulání v přírodě, a také dobré písničky. Spirituál, Žalmana, Nohavicu, Nedvědy, Plíhala, Kamelot, Nerez… a našli by se i další.

 Kam kráčím?

Domů... A cestou se učím. Jsem ráda za všechny, které na cestě potkávám. Svět je krásně pestrobarevný, jako zahrada. Proto vznikl web La Gardena.

 Můj svět v číslech?

20 je let pedagogické práce, 10 je grafik, které vznikly za loňský rok, 2 jsou moje děti, 1 je oficiální výstava.

 Tak se mějte, pěkně se usmějte, a zase někdy na viděnou…

0
Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .